ESD5V3U2U-03F E6327
- 型號描述:
15V Clamp 3A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount PG-TSFP-3
TVS DIODE 5.3VWM 15VC PGTSFP3
- 型號:
- ESD5V3U2U-03F E6327
- 品牌:
- Infineon Technologies
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SOT-723
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- 0.4pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 3A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 5.3V (Max)
- Supplier Device Package
- PG-TSFP-3
- Unidirectional Channels
- 2
- Voltage - Breakdown (Min)
- 6V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 15V